HAKKIMIZDA

2015 yılından kurulan şirketimiz turizm, kurumsal toplantı organizasyonları, mavi yolculuk turları, taşımacılık ve konaklama sektörlerinde faaliyet gösteren Toci Turizm Yatırımları Tic. San.Ltd. Şti. 2016 yılında kurumsal kimlik ve altyapısını güncelleyerek, mevcut iş kollarına ek olarak profesyonel seyahat danışmanları ve yapmış olduğu büyük teknolojik yatırımlar ile birlikte müşterilerine otel, uçak bileti, otobüs bileti, transfer gibi online sistemi ve çağrı merkezi aracılığı ile hızlı, kolay ve güvenilir rezervasyon imkanları sunmaktadır.

Zamanın çok değerli olduğu günümüzde tatilciler için hazırlanan www.gezilog.com.tr ve (0216) 212 0 442 numaralı çağrı merkezimiz ile tatil planlamalarının en doğru ve en kısa sürede yapılması hedef alınmıştır.  

www.gezilog.com.tr tecrübeli çalışanları, hedef aldıkları müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışı sayesinde ihtiyaçlarınızın tümüne hızlıca cevap vererek sizlere unutulmaz bir tatil tecrübesi yaşatmak için günün her saatinde sizlere hizmet etmeye hazırdırlar. 

Vizyonumuz

Yenilikçi ve uyum içerisinde olan ekibimiz ile birlikte, müşterilerin beklentilerine kaliteli ve istikrarlı bir şekilde çözümler sunup, karşılık vererek koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamaktır. 

Misyonumuz

Teknolojinin tüm imkanlarını ekibimiz ve müşterilerimiz için etkin kullanarak üstün hizmet sunmak,  toplumsal değerlere saygılı ve her dönem güvenilir olmak. 

Kalite Politikamız

İhtiyaç duyulan hizmetleri daima aynı çağdaş anlayış ve üstün hizmet kalitesi ile sunarak, beklentileri kurumsal yapımıza en uygun şekilde karşılamaktır. Çalışanlarımıza, verimlilik ve rekabet gücünü artırıcı eğitim vermek ve yasalara saygılı ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olmalarını sağlamaktır. 

www.gezilog.com.tr