KULLANICI SÖZLEŞMESİ

gezilog.com.tr Web Sitesi Kullanım Koşulları

Lütfen gezilog.com.tr web sitemizi kullanımınızdan önce bu sözleşmeyi dikkatle okuyunuz. Web sitemize erişmekle veya siteyi kullanmakla birlikte, aşağıda belirtilen hüküm ve şartları kabul etmektesiniz.
 İş bu sözleşmede dilediği zaman değişiklik yapabilir ve bu değişiklikler yenilenen sözleşmenin gezilog.com.tr  yedeklenmesi ile anında yürürlük kazanır. Bu değişikliklerden haberdar olmak için periyodik olarak sözleşmeyi gözden geçirmeyi kabul etmektesiniz ve web sitemize devam eden erişiminiz veya kullanımınız ile değiştirilmiş sözleşmeyi kesin olarak kabul etmiş olmaktasınız.


1.Ticari markalar ve telif hakları
www.gezilog.com.tr sitesinin tüm hakları Toci Turizm Yatırımları Tic. San.Ltd. Şti. 'ne aittir.Bu web sitesi sayfalarında yayımlanan örneğin logolar, metinler, ürünler,bilgiler, grafikler, ticari markalar, yazılım, resimler, yazılım vs. gibi tüm içerikler, ulusal ve uluslararası kanun ve sözleşmeler ile korunmaktadır. www.gezilog.com.tr‘de yer alan her türlü bilgi ve materyallerin tamamı yada bir kısmı değiştirilerek kopyalanamaz ve kullanılamaz. www.gezilog.com.tr‘de yer alan 3. kişi ya da kurumlara ait tescilli marka, hizmet, logo, yorum, bilgi vb. uyarı ve ayraçlar, siteden alıntı yapıldığında kaldırılamaz ve belirtilmek zorundadır.


2.Üçüncü parti sitelere verilen bağlantılar
www.gezilog.com.tr,sitesinden reklam veya bilgi verme amaçlı olarak direkt ya da dolaylı yoldan diğer 3.parti web sitelerine bağlantı(link) verilebilir. Kullanıcının bu linklere tıklayarak bağlantı yapıp yapmamak tamamen kendisine bağlıdır. Bu sebep ile kullanıcı, www.gezilog.com.tr sitesindeki linklerin kaynaklarında www.gezilog.com.tr'nin hiçbir şekilde yönetim kontrolü olmadığından dolayı, bu 3.parti web sitelerinin veya kaynaklarının ulaşa bilirliğinden, bunlardan elde edilebilen hiçbir içerikten, reklamlardan, ürünlerden, diğer materyallerden,mal veya hizmetten, 3.parti web sitelerinden elde edilebilen herhangi bir içerik, mal veya hizmete güvenerek veya bunlar tarafından veya bunların kullanımı ile bağlantılı olarak neden olunan yada neden olunduğu iddia edilen herhangi bir zarar veya kayıptan doğrudan veya dolaylı olarak hiçbir şekilde sorumlu olmadığını kabul eder. Bu web sitelerinin gizlilik ve kullanım sözleşmelerini incelemenizi tavsiye ederiz.


3.Kullanıcı bilgileri
www.gezilog.com.tr web sitesinde; kullanıcıların dolduracakları e-bülten, aranma talebi, yorum ekleme ve rezervasyon formlarının yer aldığı bölümler bulunmaktadır. Bu bölümlerin doldurulurken kullanıcıların küfür, tehdit, tahrik ve kanuna aykırı içerikler kullanma ve başkalarının kanuni ve kişisel haklarına zarar verme hakları yoktur. Web sitesinde yer alan bu formların kopyalanarak kullanılmaları yasak olduğu gibi kullanıcıların bu sayfaları kullanarak bir ürün ya da hizmet satma, ticari amaçlı reklam yapma vb. davranışlarda bulunma hakları da yoktur. e-bülten listemize kayıt olduktan sonra ayrılmak isterseniz gelen mail deki ''bu gruptan ayrıl'' bölümüne tıklayarak e-bülten listemizden çıkabilirsiniz.

Üyelik ve rezervasyon işlemleri sırasında girilen bilgiler Go Daddy Secure Certificate Authority 128 Bit SSL güvenlik sistemiyle korunma altındadır. Kullanıcı bilgilerinin gizliliği ile ilgili detaylı bilgi için Gizlilik Sözleşmesi sayfamızı inceleyebilirsiniz.


4.Kullanıcı yükümlülükleri

www.gezilog.com.tr her an güncelleme yapılan bir site olmasına rağmen, web sitesindeki otel, tesis, tur bilgileri, fiyatları, resimleri, ödeme koşulları ve kampanyalar temsilidir. Geç güncellemelerden kaynaklı eksik ya da hatalardan ve tipografik hatalardan Toci Turizm Yatırımları Tic. San.Ltd. Şti.  sorumlu tutulamaz. Gerçekleştirdiğiniz rezervasyonlarda her ürün ve ürün sağlayıcının farklı koşulları olabilir ve bunların kendi koşulları geçerlidir. Kullanıcı, bu ürünlerden herhangi birine rezervasyon yaptırmak istediğinde, rezervasyon yaptırdığı ürünün ait olduğu ürün sağlayıcının rezervasyon anındaki şart ve koşullarını kabul etmiş sayılır.

www.gezilog.com.tr